Konstruktsioon

Vundament Plaatvundament.
Välisseinad 190mm täis betoneeritud betoonõõnesplokk (kandev välissein), laudisega fassaadil 160mm PIR soojustus, soojustus krohvitud fassaadil vill.
Siseseinad Korterite vahelised 190mm täis betoneeritud betoonõõnesplokk, korterite siseseinad erikõva kipsplaadiga kergseinad.
Vahelaed Raudbetoon õõnespaneelid. Paneeli peal villaplaat 50mm ja pealevalu betoon 70mm.
Katus Soojustus EPS (minimaalselt 300mm, kaldes) koos tuulutussoonega villaplaadiga (30mm) ja kaks kihti SBS katusekatet.
Fassaad Puitlaudis ja krohv.
Aknad ja rõduuksed PVC aknad 3-kordse selektiiv klaaspaketiga. Väljast tumehallid, seest valged.
Uksed Korterite välisuksed metallist.
Trepid Trepikoja trepp terastalaga, betoon astmeplaatidega.
Rõdud Teras piirded. Rõdude põrandad puitlaudis.

Tehnovõrgud

Küte Igal hoonel oma õhk-vesi soojuspump, mis toodab ka sooja tarbevett. Korterites on vesipõrandaküte, mis on ruumiti eraldi reguleeritav.
Ventilatsioon Korterite põhised soojustagastusega sissepuhke-väljatõmbe ventilatsiooni seadmed, mis on paigaldatud vannitubade ripplagede taha.
Veevarustus ja kanalisatsioon Hoone on ühendatud linna vee- ja kanalisatsioonivõrku. Soe tarbevesi valmistatakse lokaalselt maja soojuspumba abil. Näitude edastamine kauglugemisega.
Sadevesi Katuse sademeveed immutatakse pinnasesse. Parkla sadeveed juhitakse sademevee kanalisatsiooni.
Elekter Korteritel kahetariifne arvesti. Näitude edastamine kauglugemisega. Ripplae tsoonis süvistatud valgustid paigaldatud, muud valgustid ja paigaldus ei sisaldu hinnas. Kogu hoone valgustus on projekteeritud LED valgustusele.
Nõrkvool Paigaldatakse andmeside kaabeldus. Võimalus lisatasu eest tellida valvesignalisatsiooni kaabeldus.

Viimistlus

Materjalid Vastavalt siseviimistlusvalikutele.
Korteri laed Viimistletud õõnespaneel laed, paneelivuugid nähtavad. Osaliselt metallkarkassil kipslaed (esik, vannituba, panipaik), pahteldatud ja värvitud.
Seinad Krohvitud, pahteldatud, värvitud.
Põrandad Esikus ja san. ruumides keraamiline plaat. Teistes ruumides tamme laudparkett. Põranda tooni puidust põrandaliistud.
Pesuruumid Vannitoa ja wc põrandad plaaditud; vannitoa seinad plaaditud täies ulatuses, wc seinad värvitud. Laed värvitud.

Heakord

Parkla Kõik parkimiskohad kinnistul, mis jagunevad korterite vahel. Külaliste parkimine tänaval.
Teed, platsid Parkla ja käiguteed on asfaltkattega. Parkla on valgustatud la ja käiguteed valgustatakse.
Haljastus Kinnistule rajatakse mitmekülgne haljastus koos erinevat sorti ja suurustega taimestikuga. Kogu haljastatav pind korrastatakse, tasandatakse ning külvatakse muru.
Mänguväljak Mõlemal kinnistul asub väike privaatne mänguväljak.
Jalgrattamaja Saadu 1/3/5 kinnistule on ette nähtud ühine jalgrattamaja, lisaks on Saadu 3, 5, 7, 9 ja 11 ees ka jalgrattahoidjad.
Aed Piirdeaeda ei rajata. Parklasse sissesõidul on tõkkepuu.

Kinnisvaraprojekti veab tuntud kinnivara arendaja Hausers Grupp OÜ.

Ehitusfirma Hausers on Eesti ehitusturul tegutsenud üle 15 aasta. Selle ajaga oleme ehitanud üle 1000 korteri ning see number kasvab igapäevaselt. Haaberstis on juba meie poolt valminud Rõugu tn 1 kortermajad ning peagi tulevad müüki väikesed kuue korteriga majad Saadu tn-le nimetusega Haabersti Kodu Mini Villad. Meile meeldib ehitada!

Haabersti Kodud on Hausersi enda projekteeritud. Oleme hoone rajamise juures idee sünnist kuni selle valmimiseni ning ise vastutame kvaliteedi ja ehitusgarantii eest.

hausers.ee

Kasutame isikuandmeid kliendi päringule vastamiseks. Me ei edasta isikuandmeid kolmandetele osapooltele ega lisa isikuandmeid reklaami eesmärgiga andmebaasidesse. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.