Uued ja funktsionaalsed kodud looduskaunis Haaberstis

 
 

Privaatsete galeriitüüpi majade ehitus on alanud!

2020. aasta lõpus kerkivad Haabersti linnaosa südames uued privaatsed kortermajad. Kokku ehitatakse kuus 2-korrusselist maja aadressil Saadu tn 1 // 3 //5 ja Saadu tn 7 // 9 // 11. Kortermajad on privaatse ridaelamu olemusega, kus igas majas on ainult kuus korterit: neli 3-toalist ja kaks 2-toalist.

tubarandlivingroom

Rohkem kui korter – Haabersti MiniVillad!

Projekti märksõnadeks on privaatsus, turvalisus ja kodutunne. Hooned on tulevikku vaatavad - korterite pinnad on funktsionaalsed ja kompaktsed. Korteritel on suured aknapinnad, kõrged laed (ligi 2,9 meetrit) ning iga korteriplaneering on nurgapealne või koguni maja kolme külge avanev - nii on tagatud valgusküllasus, hea ruumikasutus ning vajalik avarustunne. Esimesel korrusel on suured terrassid, teisel korrusel on korteritel  avarad lodzad/rõdud. Ei mingeid parkimisprobleeme uutele elanikele - igale korterile on ettenähtud kaks parkimiskohta tõkkepuuga eraldatud parklas. Lisaks on jalgratta parkimisvõimalused iga maja ees, kui ka eraldi suletud rattaparkla rajatis. Kolme maja peale on ühine lastamänguväljak ning rohkelt haljasala.

Arenenud infrastruktuur ja roheline elukeskkond

Tulevaste majade asukoht vaatab tulevikku, kus valitseb tasakaal arenenud infrastruktuuri ja rohelise elukeskkonna vahel. Tegemist on uue Pikaliiva asumiga, mis on planeeritud madalhoonestusega. Siin puudub suure linna tunne, kuid kõik mugavaks eluks vajalik lähedal. Igapäevaste ostude tegemiseks on mitu ostukeskust: Prisma, Rimi, Selver, Maxima XXX ning varsti Rannamõisa tee äärde rajatav Lidl. Rekonstrueeritud Haabersti ristmik pakub kiiret auto- ja bussiühendust kesklinna ja teiste linnaosadega. Jalutuskäigu kaugusel on mitmed ehitus- ja sisustuspoed. Aktiivseks ajaveetmiseks on Haabersti Kodu kõrval kulgev kergliiklustee, kus saab nautida jooksu, ratta- või rulluisusõitu. Aastaringseks sporditegemiseks  on mitmed lähedal asuvad spordikeskused. Puhkusehetki võimaldab Harku järv, Kakumäe rand ning hiljuti valminud Haven Kakumäe sadam, kus toimuvad meeleolukad üritused, ka merepäevad.

Ehituskvaliteet, mis annab kindluse

  • Majad ehitatakse kiviplokkidest, mida hakkab kaunistama väärikas puitfassaad.
  • Konstruktsioon ja kasutatud ehitusmaterjalid tagavad säästliku „B“ energiaklassi.
  • Majadel on ökonoomne õhk-vesi soojuspump ning korterid köetakse vesipõrandaküttega.
  • Optimaalse sisekliima tagamiseks on võimalik ruumide temperatuuri reguleerida igast toast.
  • Korteritesse on paigaldatud individuaalse reguleerimisvõimalusega sundventilatsiooni agregaat.
  • Rohelise energia tootmiseks paigaldatakse katusele päikepaneele.
  • Projekteerimise, ehituse ja garantii eest vastutab pikaajalise korterelamute ehitamise kogemusega Hausers Ehitus.

Kasutame isikuandmeid kliendi päringule vastamiseks. Me ei edasta isikuandmeid kolmandetele osapooltele ega lisa isikuandmeid reklaami eesmärgiga andmebaasidesse. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.