Energiamärgis

Rõugu 22 ja 24 majadele on väljastatud arvutuslik energiamärgis, kuuludes madala energiatarbega B-energiaklassi.

Konstruktsioon

Vundament Vaivundament.
Välisseinad 190mm täis betoneeritud betoonõõnesplokk, soojustus lamelltellisega fassaadil EPS 250 mm, tsementplaadiga fassaadil 160mm PIR soojustus.
Siseseinad Korterite vahelised 190mm täis betoneeritud betoonõõnesplokk , korterite siseseinad erikõva kipsplaat kergseinad.
Vahelaed Raudbetoon õõnespaneelid. Paneeli peal villaplaat 50mm ja pealevalu betoon 70mm.
Katus Soojustus EPS (keskmiselt 300 mm, kaldes) koos tuulutussoonega villaplaadiga (30 mm) ja kaks kihti SBS katusekatet.
Fassaad Lamelltellis ja tsementplaat.
Aknad ja rõduuksed PVC aknad 3-kordse selektiiv klaaspaketiga. Väljast tumehallid, seest valged.
Uksed Alumiiniumprofiilil hoonete peauksed. Korterite välisuksed puidust, lukustus sarjastatud (korteriomanik saab ühe võtmega avada nii trepikoja kui korteri).
Trepid Trepikoja sisene trepp betoon taladel betoon astmeplaatidega.
Rõdud Teras piirded. Rõdude põrandad betoon.
Lift Trepikojas on lift.

Tehnovõrgud

Küte Autonoomne gaasikatel mõlemas majas. Gaasikatel toodab ka sooja tarbevett. Korterites on vesipõrandaküte, mis on ruumiti eraldi reguleeritav.
Ventilatsioon Korterite põhised soojustagastusega sissepuhke-väljatõmbe ventilatsiooni seadmed, mis on paigaldatud panipaikade seintele või vannitubade ripplagede taha.
Veevarustus ja kanalisatsioon Hoone on ühendatud linna vee- ja kanalisatsioonivõrku. Soe tarbevesi valmistatakse lokaalselt maja gaasikatlast. Näitude edastamine kauglugemisega.
Sadevesi Katuse sadeveed immutatakse pinnasesse. Parkla sadeveed puhastatakse ning juhitakse sadevee kanalisatsiooni.
Elekter Korteritel kahetariifne arvesti. Näitude edastamine kauglugemisega. Ripplae tsoonis süvistatud valgustid paigaldatud, muud valgustid ja paigaldus ei sisaldu hinnas. Kogu hoone valgustus on projekteeritud LED valgustusele.
Nõrkvool Paigaldatakse andmeside kaabeldus. Uksetelefonisüsteem. Võimalus lisatasu eest tellida valvesignalisatsiooni kaabeldus.

Viimistlus

Materjalid Vastavalt siseviimistlusvalikutele.
Korteri laed Viimistletud õõnespaneel laed, paneelivuugid nähtavad. Osaliselt metallkarkassil kipslaed (esik, vannituba, panipaik), pahteldatud ja värvitud.
Seinad Krohvitud, pahteldatud, värvitud.
Põrandad Esikus ja san. ruumides keraamiline plaat. Teistes ruumides tamme laudparkett. Põranda tooni puidust põrandaliistud.
Pesuruumid Vannitoa, wc ja leiliruumi põrandad plaaditud; vannitoa seinad plaaditud täies ulatuses, wc seinad värvitud. Laed värvitud.
Leiliruum 4.korruse valitud korteritel leiliruum hinnas. Leiliruumis termo laudis, elektrikeris 6kW. Leiliruumil karastatud klaasuks.

Heakord

Parkla Kõik parkimiskohad kinnistul, mis jagunevad korterite vahel. Külaliste parkimine tänaval. Hoone all kinnine maa-alune parkla. Hoonete vahelisel alal maa pealne parkla.
Teed, platsid Tee ja parkimiskohad on kombineeritud asfaldi ja tänavakiviga. Parkla ja käiguteed valgustatakse.
Haljastus Kinnistule rajatakse mitmekülgne haljastus koos erinevat sorti ja suurustega taimestikuga. Kogu haljastatav pind korrastatakse, tasandatakse ning külvatakse muru.
Mänguväljak Mõlema hoone kõrval asub väike privaatne mänguväljak.
Aed Piirdeaeda ei rajata.

Kinnisvaraprojekti veab tuntud kinnivara arendaja Hausers Grupp OÜ.

Ehitusfirma Hausers on Eesti ehitusturul tegutsenud üle 15 aasta. Selle ajaga oleme ehitanud üle 1000 korteri ning see number kasvab igapäevaselt. Haaberstis on juba meie poolt valminud Rõugu tn 1 kortermajad ning peagi tulevad müüki väikesed kuue korteriga majad Saadu tn-le nimetusega Haabersti Kodu Mini Villad. Meile meeldib ehitada!

Haabersti Kodud on Hausersi enda projekteeritud. Oleme hoone rajamise juures idee sünnist kuni selle valmimiseni ning ise vastutame kvaliteedi ja ehitusgarantii eest.

hausers.ee

Võta ühendust!

Mati Meier

+372 550 3550

mati@hausers.ee

Jevgeni Lipin

+372 5307 0330

jevgeni@hausers.ee

Kasutame isikuandmeid kliendi päringule vastamiseks. Me ei edasta isikuandmeid kolmandetele osapooltele ega lisa isikuandmeid reklaami eesmärgiga andmebaasidesse. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.