Mugav elu looduskaunis piirkonnas

Haabersti Kodu majad asuvad looduskaunis piirkonnas, kus on kõik mugavaks eluks olemas. Siin saad nautida rahulikke eluhetki ning kasutada suure linna infrastruktuurseid eeliseid.

Igapäevaste ostude tegemiseks on mitu ostukeskust: Rocal Mare keskus, Prisma, Rimi, Selver, Maxima XXX ning varsti Rannamõisa tee äärde rajatav Lidl. Haabersti vastab pere vajadustele, kuna piirkonnas asuvad mitmed koolid ja lasteaiad. Rekonstrueeritud Haabersti ristmik pakub kiiret auto- ja bussiühendust kesklinna ja teiste linnaosadega. Lähim bussipeatus asub vaid 100 m kaugusel.

Aktiivseks ajaveetmiseks on Haabersti Kodu kõrval kulgeb kergliiklustee, moodustades unikaalset võrgustikku, kus saab nautida turvalist jooksu, ratta- või rulluisusõitu. Aastaringseks sporditegemiseks  on mitmed lähedal asuvad spordikeskused: Arigato, Myfitness,  Impuls. Ka kõige lennukamaid sisekujunduse ideid aitavad ellu viia ehitus- ja sisustuspoed: Bauhaus, K-Rauta.

Puhkusehetki pere ja sõpradega võimaldavad Harku järv, Kakumäe rand ning hiljuti valminud Haven Kakumäe sadam, kus toimuvad meeleolukad üritused, ka Merepäevad.

asendiplaan

Võta ühendust!

Mati Meier

+372 550 3550

mati@hausers.ee

Jevgeni Lipin

+372 5307 0330

jevgeni@hausers.ee

Kasutame isikuandmeid kliendi päringule vastamiseks. Me ei edasta isikuandmeid kolmandetele osapooltele ega lisa isikuandmeid reklaami eesmärgiga andmebaasidesse. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.