Uued ja funktsionaalsed kodud looduskaunis Haaberstis

 
 

Aadressil Rõugu 22 ja 24 alustatakse 2019 aasta sügisel kahe hubase kortermaja ehitusega.

Kiiresti arenevat piirkonda iseloomustab madalhoonestus ja looduslik keskkond, kus naabriteks on eramajad, rida- ning uued korterelamud. Lähedal on hästi arenenud infrastruktuur ning rohkelt võimalusi aktiivseks puhkuseks. Uute majade lõplik valmimine on planeeritud 2021 aasta alguses.

tubarandlivingroom

Uued kodud vastavalt pere suurusele ja vajadustele

Uute kodude valikus on 1-4 toalised korterid. Elanikele erilise mugavusena on aastaringselt soe maa-alune garaaž ning igapäeva elu teeb lihtsamaks hoones asuv lift. Privaatseks puhkamiseks on igale korterile mõeldud avarad ning mugavad lodžad/rõdud ning ruumikas panipaik spordi või muu varustuse hoiustamiseks. Maja viimasel korrusel asuvad avarad 4-toalised saunaga korterid.

Arenenud infrastruktuur rohelises elukeskkonnas

Haabersti kodusid ümbritseb arenenud infrastruktuur koos rohelise keskkonnaga. Igapäevaste ostude tegemiseks on mitu ostukeskust: Prisma, Rimi, Selver, Maxima XXX ning varsti Rannamõisa tee äärde rajatav Lidl. Lähedal asuvad mitmed koolid ja lasteaiad. Rekonstrueeritud Haabersti ristmik pakub kiiret auto- ja bussiühendust kesklinna ja teiste linnaosadega. Jalutuskäigu kaugusel on mitmed ehitus- ja sisustuspoed. Aktiivseks ajaveetmiseks on Haabersti Kodu kõrval kulgev kergliiklustee, kus saab nautida jooksu, ratta- või rulluisusõitu. Aastaringseks sporditegemiseks  on mitmed lähedal asuvad spordikeskused. Puhkusehetki võimaldab Harku järv, Kakumäe rand ning hiljuti valminud Haven Kakumäe sadam, kus toimuvad meeleolukad üritused, ka merepäevad.

Ehituskvaliteet, mis annab kindluse

  • Majad ehitatakse kiviplokkidest, mida hakkab kaunistama väärikas tellisfassaad.
  • Konstruktsioon ja kasutatud ehitusmaterjalid tagavad säästliku „B“ energiaklassi.
  • Majadel on ökonoomne ja nutikas gaasikatel ning korterid köetakse vesipõrandaküttega.
  • Optimaalse sisekliima tagamiseks on võimalik ruumide temperatuuri reguleerida igast toast.
  • Korteritesse on paigaldatud soojustagastusega sundventilatsioon.
  • Projekteerimise, ehituse ja garantii eest vastutab pikaajalise korterelamute ehitamise kogemusega Hausers Ehitus.

Võta ühendust!

Mati Meier

+372 550 3550

mati@hausers.ee

Jevgeni Lipin

+372 5307 0330

jevgeni@hausers.ee

Kasutame isikuandmeid kliendi päringule vastamiseks. Me ei edasta isikuandmeid kolmandetele osapooltele ega lisa isikuandmeid reklaami eesmärgiga andmebaasidesse. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.