Mugav elu looduskaunis piirkonnas

Haabersti Kodu majad asuvad looduskaunis piirkonnas, kus on kõik mugavaks eluks olemas. Lähedal asuvad mitmed koolid ja lasteaiad.

Vaid 30 meetri kaugusel asuv bussipeatus annab hea võimaluse autota liiklemiseks. Rekostrueeritud Haabersti ristmik pakub head ühendust Tallinna Kekslinna ja teiste linnaosadega.

Lähedal on mitmed kergliiklusteed, mis annavad mitmekülgseid võimalusi aktiivseks puhkuseks. Aastaringseks sporditegemiseks on jalutuskäigu kaugusel spordiklubi Arigato ning ujulaga renoveeritud MyFitness.

Soojade ilmadega on mõnus külastada Tallinna Loomaaeda, Vabaõhumuuseumit ning valmivat sadamalinnakut Haven. Kuumade suveilmadega võib lõõgastuda Harku järve ääres või Kakumäe rannas.

Lähedal asuvad suured ehitus- aia- ja sisutsupoed Bauhaus, K-rauta, ms aitavad ka kõige lennukamad sisekujundusideed ellu viia.

asendiplaan

Võta ühendust!

Mati Meier

+372 550 3550

mati@hausers.ee

Jevgeni Lipin

+372 5307 0330

jevgeni@hausers.ee

Kasutame isikuandmeid kliendi päringule vastamiseks. Me ei edasta isikuandmeid kolmandetele osapooltele ega lisa isikuandmeid reklaami eesmärgiga andmebaasidesse. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.